Angielski
DLA DZIECI
Parallax Effect
JĘZYK ANGIELSKI

Kursy dla dzieci  od 8 do 12 lat

Szkoła Języków Obcych Proficiency

Oznaczenia kodowe A1, A2, B1, B2, C1, C2 odpowiadają systemowi poziomów znajomości języków opracowanego przez Radę Europy.
Dzieci nauczamy na poziomach STARTERS , MOVERS (A1) i FLYERS (A2)

Zajęcia dla dzieci na poziomie STARTERS (klasa 1) skupiają się na nauce języka poprzez słuchanie i mówienie. Stopniowo wprowadzany jest alfabet oraz ćwiczenie pisania liter, prostych wyrazów i krótkich zdań. Dzieci uczą się poprzez zabawy, gry, piosenki, wierszyki oraz łamigłówki i rysunki (Total Physical Response & Communicative Method).  Duży nacisk kładzie się na powtarzanie słownictwa i struktur. Podczas zajęć panuje przyjemna i przyjazna atmosfera, która sprzyja przyswajaniu języka obcego.

Zajęcia MOVERS i FLYERS to utrwalenie zdobytych umiejętności, z jednoczesnym wprowadzeniem regularnego czytania, pisania oraz konwersacji na poziomie A1 i A2.

Każda lekcja łączy solidną pracę z zabawą i urozmaicona jest przez zastosowanie nowoczesnych pomocy audiowizualnych. Przedłużeniem lekcji jest praca domowa, która stanowi stały element kursu.

Kurs trwa dwa lub trzy semestry.

Cena kursu uzależniona jest od długości jednostki lekcyjnej i ilości spotkań w semestrze.

  • 2x w tygodniu po     45 min.    (8 lat)
  • 2x w tygodniu po     60 min.    (8 – 9 lat)
  • 2x w tygodniu po     75 min.    (10 – 11 lat)
  • 2x w tygodniu po     90 min.    (11 – 12 lat)
Kursy indywidualne dla dzieci i młodzieży

 

  • Korepetycje dla dzieci i młodzieży, która potrzebuje pomocy w opanowaniu zagadnień programowych z języka angielskiego w szkole podstawowej, gimnazjum lub średniej. Zajęcia odbywają się jednorazowo lub w formie cyklu.
  • Lekcje indywidualne  minimum 10 lekcji. Program dostosowany jest do potrzeb słuchacza, który decyduje o długości i częstotliwości zajęć.

Cena indywidualnej godziny lekcyjnej od 95 zł/45min – w zależności od poziomu kursu.

Dołącz do słuchaczy szkoły Proficiency

Stawiamy jasne cele, na bieżąco weryfikujemy postępy w nauce i motywujemy do systematycznej pracy. Organizujemy warsztaty językowe oraz konsultacje i doradzamy, jak rozwinąć swój potencjał językowy.

Proponowane dodatkowe kursy :